Aces SA
naujausia informacija:
 • Kviečiame Jus susipažinti su informacija apie biodujų valymą
 • Kviečiame susipažinti su mūsų HDPE filtrų asortimentu
 • Ferrotex filtrai – jau ACES SA asortimente
 • SORBOTECH anglis – patikrink didelę mūsų produkt

apskaičiuokite slėgio kritimą

oro srautas
 m3/h
anglies klodų matmenys
ilgis:
 m
plotis:
 m
storis:
 m
arba
spindulys:
 m
aukštis:
 m
anglies tipas ir dydis
rezultatas:
 kPa/m

Ferrotex filtrai

          Filtravimo klodai, tokie kaip džiovinti filtraciniai smėliai, Hydro - Antracitas ar katalitinės masės yra kiekvienos vandens valymo stoties naudojami. Sudaro jie filtrų užpildą ir yra naudojami, pavyzdžiui, geležies ar mangano šalinimui. FERROTEX filtru linija sudaro ACES SA įmonės asortimento dalį, skirtą klientams ieškantiems kompleksinių sprendimų geriamojo vandens valymui.

FERROTEX filtrai tai pagrindinis kiekvienos vandens valymo stoties aprūpinimas. Jie yra naudojami geležies ir mangano junginių, amonio junginių ar drumstumo šalinimui. Antracitai ir filtravimo smėlis yra naudojami kaip filtrų užpildai.

 

Techninis filtrų apibūdinimas:

 • Medžiaga: filtro elementai (išgaubtas dugnas, cilindrinė dalis, šulinių liukai, jungtys, tt ..) yra pagaminti iš anglinio plieno, turinčio reikalingus certifikatus. Slėgio filtras gali būti pagamintas iš austenitinio nerūdijančio plieno (markė AISI 304, 316L)

   
 • Darbinis slėgis Pmax = 6 bar, leidžiama temperatūra T = 20°C

   
 • Prieškorozinė apsauga: viduje - poliesterio derva arba epoksidinė derva, paliūdyta PZH sertikatais (Nacionalinis Visuomeninės Sveikatos Institutas Lenkijoje) dėl kontakto su geriamuoju vandeniu prieš ankstesnį paviršiaus paruošimą pagal grynumo klasę Sa2,5 išorėje - pagal DIN EN ISO12944 normą korozijos kategorijoje C3 M. Yra apsaugojimo galimybė nuo korozijos, pagal C3 - C5 klases. Siūlome taip pat ugninio abipusiško cinkavimo parinktį bei vidaus ebonito įklotų uždėjimą.

   
 • Filtro įranga: liukai - viršutinis, apatinis, šoninis; atvamzdžiai; dugnas su filtravimo elementais arba lateralinė filtravimo sistema.

   
 • Producentas atsižvelgiant į individualų kliento norą leidžia įnešti struktūrinius pakeitimus filtro konstrukcijoje. Šie pakeitimai gali apimti jungiamųjų lizdų ir liukų lokalizaciją ir skersmenį, cilindrinės filtro dalies aukštį bei įvairių tipų dugnų panaudojimą.

Kiekvienas Ferrotex filtras yra prieinamas dviejų atlikimo variant. Abu yra parodyti brėžiniuose pateiktuose žemiau.

Ferrotex filtras - Schema 1

Ferrotex filtras - Schema 1

Ferrotex filtras - Schema 2

Ferrotex filtras - Schema 2

Atvamzdžių aprašymas

M – automatinė oro išleidimo anga, T – rankinė oro išleidimo anga, L – užpildo liukas, E – vandens įleidimo ir išleidimo atvamzdžiai, K – revizinis liukas

 

Toliau pateikta lentelė parodo pagrindinius filtrų matmenys (paspauskite, norėdami padidinti).

Ferrotex filtrai - matmenys

Ferrotex filtrai - matmenys


 

Kontaktai

ACES SA

g. Łużycka 10
81-537 Gdynia
Poland

tel. +48 58 622 63 50
tel / fax. +48 58 623 30 17

aces@aces.pl 
 

Copyright 2020 Aces SA