Vanduo yra gyvybiškai būtina medžiaga. Kad būtų tinkamas naudoti maistui, jis turi atitikti tam tikrus parametrus, nustatytus 2007 m. kovo 29 d. sveikatos apsaugos ministro įsakyme „Dėl žmonėms vartoti skirto vandens kokybės“ (OL Dz. U. Nr. 61, 417 poz.). Tačiau kol vanduo pasieks vandentiekį, jis turi būti apdorotas filtravimo sluoksniuose, kad sumažėtų geležies, mangano ir amoniako junginių kiekis ir būtų pasiektas priimtinas kietumo laipsnis. Fe, Mn, NH3 sumažėjimas vyksta kvarco sluoksniuose, dažnai su antracito ir piroliuzito priemaiša, o kietumas dažniausiai sumažėja dolomito sluoksniuose. Geriamojo vandens valymo procesuose neegzistuoja universalus filtravimo sluoksnių parinkimo metodas. Priklausomai nuo vandens kilmės, kiekvienas vandens paėmimo punktas turi skirtingus parametrus ir skirtingą filtravimo poreikį. Tinkamas filtravimo sluoksnių parinkimas yra pagrindinis vandens valymo technologijos elementas.

Nėra universalaus filtravimo sluoksnių parinkimo metodo vandens valymui. Kiekvienas atvejis yra skirtingas ir kiekvienas turi būti nagrinėjamas atskirai, kad parinkti filtravimo sluoksniai leistų sumažinti parametrus iki ministro įsakyme nurodyto lygio. Tai neapdoroto vandens savybės sąlygoja jo valymą pagal vienpakopę ar dvipakopę sistemą, o nepageidaujamų junginių kiekis lemia, ar projektui bus pasirinkti tik kvarco sluoksniai, ar reikės pridėti antracito ir (arba) piroliuzito. Neapdoroto vandens paėmimo vieta, filtravimo rezervuaro konstrukcija, drenažo sistema yra veiksniai, turintys įtakos tinkamam granuliacijos parinkimui ir apdorojimo procesui skirtų sluoksnių skaičiui.

Neįmanoma parinkti filtravimo sluoksnių, neturint tinkamų žinių ir patirties. Norėdami padėti visiems, kas turi problemų dėl vandens valymo, mes pradėjome teikti filtravimo sluoksnių parinkimo paslaugą. Remdamiesi neapdoroto vandens parametrais, taip pat savo turimomis žiniomis ir patirtimi, mes galime taip parinkti filtravimo sluoksnius, kad jų naudojimas konkrečiu atveju būtų pagrįstas. Kaip aktyvintos anglies gamintojas ir filtravimo sluoksnių tiekėjas, mes puikiai žinome savo produktų savybes ir mokame jas parinkti pagal kliento poreikius, atsižvelgdami į didžiausią efektyvumą ir išlaidų mažinimą. Siūlomą sprendimą patikriname per bandomąjį laikotarpį, naudodami bandomąjį komplektą. Tokia priemonė nepalieka abejonių, kad siūlomi filtravimo sluoksniai yra veiksmingi ir atlieka savo užduotį. Gauti rezultatai įrodo klientui, kad projektavimo etape nebuvo padaryta klaidų, o gauti išvalyto vandens parametrai yra priimtini pagal ministro įsakymą. Įdiegus bandomąją sistemą, sprendimas įsigyti atitinkamus filtravimo sluoksnius nekelia jokios rizikos, nes bandomojo komplekto sluoksniai bus iš to paties šaltinio. Su įtrauktu mūsų siūlomu profesionaliu filtravimo sluoksnių užpildymu mūsų pasiūlymas yra kompleksinis sprendimas, palengvinantis vandens valymo technologijos įdiegimą Jūsų įmonėje. Šis sprendimas visų pirma skirtas klientams, susiduriantiems su užduotimi išvalyti neapdorotą didelio kietumo vandenį, kuriame yra labai didelis kiekis geležies, mangano ir agresyvaus anglies dioksido.

Kontaktinis blankas


Įmonės pavadinimas *

E-paštas *

Telefonas *
Jūsų klausimo turinys *


Klausimas išsiųstas

Dėkojame
Error, please retry. Your message has not been sent