Kokios aktyvintos anglis rekomenduojamos baseino vandens valymui?

Baseino vandeniui valyti rekomenduojame Sorbotech® LGCO serijos aktyvintas kokosų anglis. Pigesnė ir ne rečiau naudojama alternatyva gali būti bituminės anglys Sorbotech® LG.

Kokios aktyvintos anglis rekomenduojamos vandentiekio vandens valymui?

Vandentiekio vandens valymui dažniausiai naudojamos Sorbotech® LG bituminės anglys standartinės 8x30 mesh granuliacijos (0,6–2,36 mm), kartais naudojamos ir Sorbotech® LGCO kokosų anglys. Kitos vandens valymo technologijos atveju - kai naudojamos dulkių pavidalo anglys - anglies milteliai Sorbotech® LPW.

Kokios aktyvintos anglis rekomenduojamos maisto pramonėje naudojamo vandens valymui?

Maisto pramonėje naudojamo vandens valymui rekomenduojame naudoti grynas ir mažai pelenų turinčias kokosų anglis Sorbotech® LGCO. Šioje pramonėje taip pat naudojamos Sorbotech® LG bituminės anglys ir miltelių pavidalo anglys LPW.

Kokios aktyvintos anglis rekomenduojamos deginimo įmonėse?

Dioksinų ir furanų (PCDD/F) bei sunkiųjų metalų šalinimui rekomenduojame Sorbotech® FP serijos miltelių pavidalo anglis. Granuliuotomis anglimis pagrįstų technologijų atveju naudojamos Sorbotech® FGB ir FGBS aktyvintos anglys.

Kokios aktyvintos anglys rekomenduojamos naudoti biodujų gamyklose?

Kai reikia pašalinti vandenilio sulfidą, rekomenduojamos impregnuotos formuotos aktyvintos anglys iš Sorbotech® GERS serijos, tuo tarpu siloksanams šalinti paprastai pakanka naudoti neimpregnuotas formuotas anglis iš Sorbotech® GE serijos. Dėl anglių, skirtų biodujų valymui, rekomenduojame kiekvieną kartą kreiptis į mus, kad būtų parinktas Jums tinkamiausias produktas.

Kokias aktyvintas anglis rekomenduojama naudoti vėdinimo ir ištraukimo sistemose gastronomijos pramonėje?

Čia puikiai tinka kokosų lukštų pagrindu gaminamos Sorbotech® GGCO serijos formuotos anglys, taip pat Sorbotech® GE serijos formuotos anglys ir Sorbotech® GG serijos granuliuotos anglys.

Kaip elgtis su panaudota aktyvinta anglimi?

Panaudota aktyvinta anglis yra atliekos, kurios turi būti utilizuotos arba perdirbtos. Surinkti, pervežti, utilizuoti ar perdirbti gali tik subjektai, turintys tam tikslui reikiamus leidimus.

Ar aktyvintos anglys yra pavojingos atliekos?

Ar aktyvintos anglys yra pavojingos atliekos, lemia jų kodas, kuris tiesiogiai priklauso nuo jų panaudojimo būdo.

Kokias aktyvintąsias anglis naudoti norint sumažinti kvapus iš nuotekų?

Cheminių junginių, naudojamų nuotekų valymui (nuotekų valymo įrenginiuose, siurblinėse ir kt.), atsakinga už kvapų oro taršą, grupė yra sieros junginiai (vandenilio sulfidas, merkaptanai). Šiuo atveju efektyvus būdas yra specialios impregnuotos aktyvintos anglies iš Sorbotech®GERS šeimos naudojimas. Adsorbcija ant anglies sluoksnio grindžiama chemisorbcijos principu.


Kontaktai

ACES Sp. z o.o.

ul. Legionów 69
81-314 Gdynia, Poland

tel. +48 58 622 63 50
tel / fax. +48 58 623 30 17

aces@aces.pl