NAUJUMO! Pasirinkite filtrą

Dujų valymo filtrai

Paleidome:


Filtrów
GPE

Filtrów
GS

Filtrów
GB

Kam naudojami mūsų Sorbofil® anglies filtrai?

Nemalonių kvapų (tvaiko) šaltiniu yra tiek natūralūs gamtoje vykstantys, tiek su žmogaus veikla, susiję procesai. Sorbofil® anglies filtrai naudojami orui išvalyti nuo organinių ir neorganinių cheminių junginių. Pirmieji, žinomi kaip LOJ (lakieji organiniai junginiai), pašalinami fizinės adsorbcijos metu. Neorganinių junginių atveju tinkamai parinkta Sorbotech® impregnuota aktyvuota anglis šalina nešvarumus cheminės adsorbcijos būdu. Dėl augančios kvapų netoleravimo problemos, siekdami patenkinti klientų lūkesčius dėl filtravimo efektyvumo, filtrus gaminame pasitelkę ilgametę patirtį ir praktiką. Darbo efektyvumas ir ekonomiškumas tai svarbiausi Sorbofil® anglies filtrų privalumai valant orą.

susisiekite su mumis

Aplinkosaugos sprendimai yra būtini beveik kiekvienoje gamybos įmonėje.

Dažų ir dažymo dirbtuvės

Dažų ir dažymo dirbtuvės

Lakiųjų organinių junginių (LOJ) oro valymas
Biodujos

Biodujos

biodujų apdorojimas; siloksanų, LOJ šalinimas, vandenilio sulfido (H2S) šalinimas
Nuotekų valymo įrenginiai

Nuotekų valymo įrenginiai

oro dezodoravimas, nuotekų valymas
Naftos perdirbimo gamyklos

Naftos perdirbimo gamyklos

pusgaminių valymas, oro valymas
Atliekų deginimo įrenginiai

Atliekų deginimo įrenginiai

išmetamųjų dujų valymas nuo dioksinų ir furanų
Maisto pramonė

Maisto pramonė

oro dezodoravimas, kvapų šalinimas, pusgaminių valymas

Sorbofil® GB


Sorbofil® GB yra didelio efektyvumo anglies filtrai, skirti dujų valymui. Jų konstrukcija užtikrina maksimalią valomos terpės kontakto su anglies sluoksniu trukmę. Dėl filtrų konstrukcijos ir anglies sluoksnio išdėstymo Sorbofil® GB filtrai leidžia valyti didelio intensyvumo dujų srautus, kartu užtikrindami santykinai mažus slėgio kryčius. Sorbofil® GB filtrai pasižymi plačiu dujų debito diapazonu, kuris, priklausomai nuo varianto, gali būti nuo 1000 iki 40 000 m3/h

Sorbofil® GPE


Sorbofil® GPE yra didelio efektyvumo anglies filtrai, skirti dujų valymui. Jų konstrukcija užtikrina maksimalią valomos terpės kontakto su anglies sluoksniu trukmę. HDPE medžiaga, iš kurios jie yra pagamintio, leidžia naudoti Sorbofil® GPE filtrus tokiose vietose, kur padidėja korozijos rizika. Sorbofil® GPE filtrai pasižymi plačiu dujų debito diapazonu, kuris, priklausomai nuo varianto, gali būti nuo 350 iki 5 500 m3/h.

Sorbofil® GS


Sorbofil® GS yra didelio efektyvumo anglies filtrai, skirti dujų valymui. Jų konstrukcija užtikrina maksimalią valomos terpės kontakto su anglies sluoksniu trukmę. Dėl aktyvintosios anglies sorbcinių savybių Sorbofil® GS 1 filtrai gali būti naudojami organiniams ir kai kuriems neorganiniams teršalams šalinti iš oro ir dujų. Sorbofil® GS filtrai pasižymi plačiu dujų debito diapazonu, kuris, priklausomai nuo varianto, gali būti nuo 200 iki 3 000 m3/h.

Kontaktinis blankas


Įmonės pavadinimas *

E-paštas *

Telefonas *


Taikymas

Pramonė


Produktas/paslauga

Kategorija


Jūsų klausimo turinys *


Klausimas išsiųstas

Dėkojame
Error, please retry. Your message has not been sent